Prekyba

Prekyba

UAB „Transeta“ didžiuojasi, būdama viena pirmųjų įmonių Lietuvoje, pradėjusių transportuoti vilkikus, sunkvežimius, specialiąją ir statybinę techniką iš Vakarų Europos prekybai Lietuvoje. Tokiu būdu įmonė savo veiklos pradžioje atsivežė pirmąsias transporto priemones savo reikmėms bei jomis aprūpino kitas didžiąsias Lietuvos autotransporto įmones.

Taip pat per visą veiklos laikotarpį įmonė regione užėmė svarbią poziciją transporto priemonių prekybos srityje Rytų kryptimi. Vėliau, atsivėrus Afrikos ir Arabų šalių rinkoms, dauguma Lietuvoje panaudotų vilkikų ir sunkvežimių šiomis kryptimis iškeliavo per mūsų įmonę.

Šiuo metu įmonėje naudojami penki specialūs sunkiosios technikos autovežiai. Įmonės bazėje turime servisą, kuriame atliekamas einamasis remontas ir atstatomos transporto priemonės po autoįvykių. Dirbame su partneriais Vakarų Europoje, Skandinavijoje, Arabijoje ir Afrikoje. Turėdama šių privalumų, mūsų įmonė suteikia visą paslaugų spektrą pagal individualius kiekvieno kliento poreikius.

Mūsų pasiūlymai: autoline.com.ua/transeta_uab/

Susidomėjote? Susisiekite!